Kurtlar Vadisi Vatan (2017) Full HD Film İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle
Sitemizde şuan toplam 1812 film bulunmaktadır.

Kurtlar Vadisi Vatan (2017) Full HD Film İzle

0


114.570
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kurtlar Vadisi Vatan (2017) Full HD Film İzle

Filmin Konusu : Ülkemiz tarihler boyunca sürekli talihsiz bir şekilde ya da bilinçli bir şekilde başına türlü türlü belalar dolandırılmaktadır. Ne yazık ki bu durum halen bugünlerde bile devam etmektedir. Tarihe en yakın zaman dilimi olarak son yüz yılımıza baktığımız da Osmanlı İmparatorluğu’na son verip yeni dünya düzenine kendisini ve milletimizi entegre edebilmek için atalarımız Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yeni bir devlet kuruldu. Adına Türkiye Cumhuriyeti denildi. Osmanlı İmparatorluğunda monarşi yönetimi hakimdi. Bunun avantajları olduğu kadar dezavanntajları da mevcut idi. Ama bu yönetim biçimi artık dünya üzerinde pek iş göremez hale geldi. Bu sebepten hem dış kabuğunda hem de devlet içi yönetim sisteminde değişikliğe gidilmek zaruriyeti baş göstermişti. Peki yeni düzen sistemi nasıl olmalıydı ? Temelini neye dayandırmalıydı ? İşte bu sorulara cevap olarak atalarımız her daim devletin gerçek sahibi olan milletini baz alarak cumhuriyet yönetim biçimine geçiş yaptılar. Lakin hem dış devlet ve güçlerin hem de ülkemiz içerisinde yer alan vatan hainleri ülkemize zarar verebilmek için sürekli bir çaba içerisinde var güçleri ile saldırmaya devam ettiler. Nitekim zaman zaman bunda başarılı oldular. Bence genel manada başarılı oldular. Sebebi devletimiz daha asrını devirmeden birden çok ekonomik krizlere, sıcak çatışmalara, sansasyonellere, darbelere v.b. bir çok duruma maruz kalması ile zor günler geçirmiştir. Buna en yakın zamanda gerçekleşen olay ise 15 Temmuz 2016 senesinde gerçekleşen darbe girişimi pardon hükümet nezlinde kalkışmanın gün yüzüne çıkması ile yeni bir zorlu dönemece sokuldu. İşte bu durumu Türk televizyonlarında dizi olarak ve sinema salonlarında da film olarak yaklaşık 15 yıldır yayın hayatına devam eden Kurtlar Vadisi bir çok ad değişikliği adı altında Türkiye’nin bu karanlık ve puslu vadisinde kendi lisanı dil üsluplarınca izleyicilerine naks ettirmeye çalıştılar. Bunun en son örneğini Kurtlar Vadisi Vatan isimli sinema filmi ile beyazperdenin aracılık edeceği salonlarda sinema severlerle buluşacak.
Takvimlerin 15 Temmuz 2016’yı gösterdiğinde kalkışma eyleminde bulunan Fetö yapılanmasının ve uzantılarının ülkemizde yönetim bazında el değiştirme planlarına değinecek olan filmidir.
Ülkemiz üzerinde oynan iç ve dış güçlerin varlıklarını 10 yılı aşkın bir süredir kendi lisanı dil ile televizyon ve beyazperde aracılığıyla seyircilerine aktarmaya çalışan Kurtlar Vadisi’nin en yeni ve en son filmi 2017 senesinde kendisini sevenler ve izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Keyifli seyirler diler filmozu2.net

Film Hakkında Bilgiler

Filmin Türü : Aksiyon, Macera, Dram
Filmin Yapımı : 2017 – Türkiye
Filmin Süresi : 01 Saat 42 Dakika
Filmin Senaristi : Pana Film
Filmin Yönetmeni : Serdar Akar
Filmin IMDB Puanı : 4.8
Filmin Vizyon Tarihi : 29 Eylül 2017
Filmin Başrol Oyuncuları : Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Ertuğrul Şakar, Sinem Uslu, Nezih Işıtan, Yücel Erten, Koray Karaca, İskender Altın, Tuncay Beyazıt, Zümre Ertürk, Akın Ayvaz, Kadir Kandemir, Şenol İpek, Özcan Özdemir
Filmin Orjinal (Diğer) Adı : Kurtlar Vadisi Vatan

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Türk Filmleri, Yerli Film İzle

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: Serdar Akar

Oyuncular: Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Ertuğrul Şakar, Sinem Uslu, Nezih Işıtan, Yücel Erten, Koray Karaca, İskender Altın, Tuncay Beyazıt, Zümre Ertürk, Akın Ayvaz, Kadir Kandemir, Şenol İpek, Özcan Özdemir

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kurtlar Vadisi Vatan (2017) Full HD Film İzle” filminde 52 Yorum bulunuyor.
  1. ben eddi - 2 sene önce demiş ki:

    trt de oynadi ama öncesinde bu sitede de oynadı. bu site iyi ya, gerçekten iyi

  2. İsmet Can - 2 sene önce demiş ki:

    nasıl indirebiliriz