Mary Poppins 2 Dönüyor – Returns Film İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle
Sitemizde şuan toplam 1820 film bulunmaktadır.

Mary Poppins 2 Dönüyor – Returns Film İzle

1


10.664
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mary Poppins 2 Dönüyor – Returns Film İzle

Filmin Konusu : Mary Poppins 2 Dönüyor – Mary Poppins 2 Returns 2018 filmi, Banks soy isimli ailenin küçük 2 çocuklarına bakıcılık yapması için aradıkları dadı işinde karar kıldıkları isim Mary Poppins adında ki tatlı bir hanımefendidir. İlk başkışta sevimli ve nazik kişiliği ile ön plana çıkan Mary Poppins, zaman içerisinde Banks ailesinin başından geçen bir takım olaylar sonrasında sihirli ve büyüleyici yanlarını ortaya çıkarması ile ilginçleşen hikayeye konuk olacağız.
Tarihte biraz zaman yolculuğuna çıkalım. Takvimlerin 1964 senesini gösterdiğinde Mary Poppins filmi Türkçe’ye çevrilen adı Gökten İnen Melek filminde yer alan Banks ailesi ve Mary Poppins ikili birlikteliklerinde yaşananlardan yirmi yıl sonrasına doğru yol alalım. Mary Poppins (Gökten İnen Melek) 1964 filmi, İngiltere’nin 1930’lu yıllarında ki Londra’yı mekan olarak seçen filmin dönem içerisinde ki şartları da baza alarak kurgulanan film idi. O zamanlarda gökten Dünyaya inen Mary Poppins’in Banks ailesine mensub olan Michael (Whishaw) ve Jane (Mortimer) isimli çocuklara dadılık yapmaya başlar. Akabinde bu üçlü arasında Mary Poppins’in önderlik etmesi ile gelişen bir takım olayları anlatan film sinema dünyasına kazandırılmıştı. Çocuklar artık büyüdü. Ee çocuklar yetiştiğine göre Mary Poppins’in de Banks ailesi ile bir işi kalmaz. Bu sebepten ötürü dadılık işini Banks ailesi için sona erer. Taa ki Michael’in başından geçen bir talihsiz olay sonrasında yardıma muhtaç olan Michael’in imdadına Mary Poppins koşar. Böylelikle aradan geçen uzun yıllar sonrasın tekrardan bir arada olan Banks ailesinin çocukları ve Mary Poppins’in kavuşmaları ile maceradan yeniden başlar. Tabi yenilenen şekli ile.
Rob Marshall’ın yönetmen sandalyesinde oturarak yönetip kadraja aldığı senaryo yazarlığını David Magee isimli senaristin senaryolaştırdığı 2018 USA filmi aile, fantastik ve müzikal kategorisinde ki filmdir.

Keyifli seyirler diler filmozu2.net

Film Hakkında Bilgiler

Filmin Türü : Aile, Fantastik, Müzikal
Filmin Yapımı : 2018 – ABD
Filmin Süresi : –
Filmin Senaristi : David Magee
Filmin Yönetmeni : Rob Marshall
Filmin IMDB Puanı : –
Filmin Vizyon Tarihi : 25 Aralık 2018
Filmin Başrol Oyuncuları : Emily Blunt, Meryl Streep, Ben Whishaw, Lin-Manuel Miranda, Colin Firth, Angela Lansbury, Dick Van Dyke, Emily Mortimer, Julie Walters, David Warner, Jeremy Swift, Pixie Davies, Kobna Holdbrook-Smith, Jag Patel, Fran Targ
Filmin Orjinal (Diğer) Adı : Mary Poppins Dönüyor, Mary Poppins Returns

Tür: 2018 Filmleri, Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Müzikal Filmleri, Türkçe Altyazılı Film İzle, Türkçe Dublaj Film İzle, Yabancı Film İzle

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: -

Yönetmen: Rob Marshall

Oyuncular: Emily Blunt, Meryl Streep, Ben Whishaw, Lin-Manuel Miranda

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?