OHA: Oflu Hoca'yı Aramak (2014) Full HD Film İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle
Sitemizde şuan toplam 1812 film bulunmaktadır.

OHA: Oflu Hoca’yı Aramak (2014) Full HD Film İzle

0


5.170
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
OHA: Oflu Hoca’yı Aramak (2014) Full HD Film İzle

Filmin Konusu : Karadenizli işadamlarından Ali Baltaoğlu, Doğu Karadeniz’in potansiyelini kullanarak dağ turizmine açmak ister. Bunun için de dev bir inşaat projesini hayata geçirecektir. Bölgenin, hatta tüm ülkenin akciğerleri olan Kaçkar Dağları milli parkında bu proje kapsamında dağ otelleri, yayla tesisleri, kır siteleri dikelecektir. İşadamı bu mega projeyle Doğu Karadeniz’i ‘Orta Doğu’nun Alpleri’ne dönüştürmeyi vaat etmektedir. Tabii projeye engel olan birtakım kanunlar kitabına uydurulurken, Ali Bey kendisine reklam açısından işe yarayacak bir belgesele sponsor olur. Bu bağlamda belgesel ekibi, Karadeniz’in şehir efsanelerini araştırmak üzere bölgeye gider. Araştırmalarına bant kayıtlarıyla 90’lı yıllara damgasını vuran ‘Oflu Hoca’ efsanesinden başlarlar ve bant kayıtlarının kaynağına ulaşılır. Ancak araştırmaları derinleştikçe hiç beklenmedik gerçekler ortaya çıkar ve ekip kendisini büyük bir belanın içinde bulur. Harikalar diyarında madde ile mananın savaşı başlamıştır.

Karadenizli işadamı Ali Baltaoğlu, Doğu Karadeniz’i dağ turizmine açacak mega bir inşaat projesine girişmek üzeredir. Kaçkar Dağları milli parkına bu proje kapsamında dağ otelleri, yayla tesisleri, kır siteleri inşaa edilecektir. Baltaoğlu bu proje ile Doğu Karadeniz’i ‘Orta Doğu’nun Alpleri’ haline getirmeyi vaadetmektedir. Projenin önünü açacak gerekli kanunlar çıkarılma sürecindeyken, Ali Bey tanıtım ve reklam faaliyetlerine katkıda bulunabileceği düşüncesiyle Karadeniz’in şehir efsanelerini araştıran bir belgesele sponsor olur. Araştırmalara bant kayıtlarıyla 90 lı yıllara damgasını vuran ‘Oflu Hoca’ efsanesinden başlarlar. Bant kayıtlarının kaynağına ulaşılır. Kayıtlar sahtedir. Ancak bu kayıtlara ilham olan, doğa üstü güçlere sahip ermiş bir derin hocadan bahsedilmektedir. Ali Bey derinleşen hoca efsanesinin iyi bir reklam potansiyeline sahip olduğunu düşünür ve ekip efsane hocaya güdümlenir. Ancak bu karar başlarına bir dizi absürd felaketin gelmesine sebep olacaktir. Harikalar diyarında madde ile mananın savaşı başlar..
Küfürbaz Oflu Hoca’yı ararken Anarşist Oflu Hoca’ya toslayan Ali Baltaoğlu ve belgesel ekibinin psikodelik yol hikayesi…
Senaristliğini ve yönetmenliğini Levent Soyarslan’ın üstlendiği sinema filmi “OHA: Oflu Hocayı Aramak” filmi 22 Mayıs’ta tüm sinemalarda!
Yönetmenliğini ve senaristliğini Levent Soyarslan’ın üstlendiği “politik mizah” türündeki filmin oyuncu kadrosunda Yaşar Kalyoncu, Adem Yılmaz, Ergun Karamık, Murat Çelik, Tais Farzan, Burak Saraçoğlu, Uğur Akkuş ve Hakan Meriçliler yer alıyor.
Yaşar Kalyoncu, Taies Farzan, Adem Yılmaz, Ergun Karamık, Murat Çelik, Burak Saraçoğlu, Uğur Akkuş, Harun Akusta ve Hakan Meriçliler’in oynadığı film Karadenizli işadamı Ali Baltaoğlu’nun Kaçkar Dağları’nda başlayacağı konut projesine reklam yararı sağlayacağına inandığı bir belgesel ekibine sponsor olmasını ve bu ekibin Karadeniz’in çağdaş efsanelerini araştırırken başlarına gelen olayları anlatmaktadır.

Keyifli seyirler diler filmozu2.net

Film Hakkında Bilgiler

Filmin Türü : Komedi
Filmin Yapımı : 2014 – Türkiye
Filmin Süresi : –
Filmin Senaristi : Levent Soyarslan
Filmin Yönetmeni : Levent Soyarslan
Filmin IMDB Puanı : 7.4
Filmin Vizyon Tarihi : 22 Mayıs 2015
Filmin Başrol Oyuncuları : Hakan Meriçliler, Uğur Akkuş, Harun Akusta, Taies Farzan, Yaşar Kalyoncu, Ergün Karamık, Burak Saraçoğlu, Adem Yılmaz, Murat Çelik, Yeliz Sinan Saraçoğlu
Filmin Orjinal (Diğer) Adı : OHA: Oflu Hoca’yı Aramak

Tür: 2014 Filmleri, Komedi Filmleri, Türk Filmleri, Yerli Film İzle

Yapım: 2014 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Levent Soyarslan

Oyuncular: Hakan Meriçliler, Uğur Akkuş, Harun Akusta, Taies Farzan, Yaşar Kalyoncu, Ergün Karamık, Burak Saraçoğlu, Adem Yılmaz, Murat Çelik, Yeliz Sinan Saraçoğlu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“OHA: Oflu Hoca’yı Aramak (2014) Full HD Film İzle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. StephanC - 1 sene önce demiş ki:

    Guys, i discovered that this chick has profile on this site – sensualchicks.com/profile/secretgoddess