Yağmurlarda Yıkansam (2017) İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle
Sitemizde şuan toplam 1812 film bulunmaktadır.

Yağmurlarda Yıkansam (2017) İzle

0


6.759
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Yağmurlarda Yıkansam (2017) İzle

Filmin Konusu : Yağmurlarda Yıkansam filmi, günümüz toplumsal sorunlarımızın başını çeken hususlardan bir tanesi de kadınlara yapılan şiddet, kadınların yaşadıkları şiddet anlarıdır. Dünyayı bilmiyorum ama ülkemizde kadınlar evlerinde otursun, çocuk yapıp çocuk büyütsün erkeğini memnun etsin mantelitesinde yaşatılmakta ve yetiştirilmektedir. Gerçi son yıllarda bu tabu yavaş yavaş yıkılmakta özgürlük, bağımsızlık, eşitlik, demokrasi, hak hukuk gibi kavramlar altında yeniden şekillendirilmektedir. Lakin bunun en önemli çözüm ayağı eğitimdir. Eğiteceksin öğreteceksin, bu işin özünde bu yatar. Yağmurlarda Yıkansam filminde de baba, anne ve bir kız çocuğundan oluşan çekirdek ailede yer alan anne ile kızının evin erkeğinden gördükleri zulümleri genç kızımızın gözünden farklı bakış açısı ile yansıtılmış sinema filmini izleyeceğiz.
Yağmurlar silebilir mi geçmişi ? Parçalar zorlanmadan yerine oturuyor, meditasyona benzeyen bir puzzle gibi… Piyasa koşullarına yüz vermeyen yalın bir film.
Yağmurlarda Yıkansam filmi, yönetmenliğini Gülten Taranç’ın kamera arkasına geçerek yönetip kadraja aldığı senaryosunu Gülten Taranç ile Çağla Canbaz isimli iki senaristin birlikte kaleme alarak metne döktüğü 2017 Türk yapımı yerli dram filmidir.

Keyifli seyirler diler filmozu2.net

Film Hakkında Bilgiler

Filmin Türü : Dram
Filmin Yapımı : 2017 – Türkiye
Filmin Süresi : 01 Saat 27 Dakika
Filmin Senaristi : Gülten Taranç, Çağla Canbaz
Filmin Yönetmeni : Gülten Taranç
Filmin IMDB Puanı : –
Filmin Vizyon Tarihi : 03 Mart 2017
Filmin Başrol Oyuncuları : Engin Benli, Müge Ulusoy, Gülçin çakır, Yeliz Tozan, Murat Ergür, Derin İnce, Çiğdem Benli, Rabia Kaya, Bilgin Ertok
Filmin Orjinal (Diğer) Adı : Yağmurlarda Yıkansam

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Türk Filmleri, Yerli Film İzle

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: -

Yönetmen: Gülten Taranç

Oyuncular: Engin Benli, Müge Ulusoy, Gülçin çakır, Yeliz Tozan, Murat Ergür, Derin İnce, Çiğdem Benli, Rabia Kaya, Bilgin Ertok

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?